Zákaznická linka  tel: +420 606 574 720  Email: info@golden-roses.eu

O nás

Vítáme Vás na našem internetovém obchodě Golden-Roses.eu, který jsme založili v roce 2015.

Tento e-shop vlastní

Lenka Truhlářová

která si stojí za příslovím „Zlaté české ručičky“. Všichni naši dodavatelé (truhlář, strojař, čalounice, kožešník, gravírník), kteří přiložili ruku k dílu při výrobě luxusních opasků, jsou z Česka. Všechny jsme osobně navštívili a viděli jejich odvedenou práci.

Nesouhlasíme s obchodní politikou, kterou zde zavádí většina lidí- vše hrnout do Číny a hlavně, co nejlevněji, bohužel na úkor kvality.

Tímto projektem, jsme se rozhodli podpořit naše LOKÁLNÍ dodavatele a tomu odpovídá i následná kvalita produktu. Vše bylo děláno s pečlivostí a láskou k českému řemeslu. Vzdálenost našich dodavatelů od našeho bydliště je maximálně 25 km. To nám umožňuje mít nad výrobou 100% kontrolu a zamezit tak co nejvíce chybám, které by mohly nastat, jak při komunikaci, tak při výrobě.

Vysokou kvalitu našich opasků zajišťuje hovězí kůže z vazů.

Tato část kůže zaručuje, že každý kus opasku bude originál. Pro dřevěnou sponu jsme zvolili buk pro jeho nádherný vzor let. Celý náš produkt je balen do ručně vyráběné krabičky s polstrování uvnitř. Na víčko je laserem vypalované naše logo, tak jako i elegantně a decentně na sponu. Našim zákazníkům nabízíme i individuální výrobu, přesněji vypálení na sponu opasku jakéhokoliv motivu či iniciálů jmen, ať už Vašich či osoby, které chcete udělat radost. Jelikož je opasek balen v krásné polstrované krabičce, je ideální dárkem pro Vaše blízké. K opasku s radostí zabalíme Váš dopis dané osobě, který zapečetíme naším logem- pro vytvoření nádherné atmosféry při rozbalování dárku.

Naše vize pro rok 2019

S naším produktem chceme v dalších zemích dokázat, že zlaté české ručičky stále stojí za to. V roce 2016 chceme expandovat do okolních zemí a pyšnit se nápisem

Made in CZECH REPUBLIC.